BEDEN TERAPİSİ
BEDEN TERAPİSİ

Beden Terapisi’ni diğer masaj terapilerinden ayıran en önemli özelliği, derin ve meditatif dokunuşlarla bedene farkındalık getirerek enerji akışını özgürleştirmek ve bedendeki blokajları açmaktır. Kişinin ihtiyacına göre şifalı dokunuş, derin bağ doku masajı, ayurvedik masaj, reiki ve/veya tetik nokta uygulamalarını içeren bütüncül terapi şeklidir.

Sadece kas ağrıları değil bedenin belli bölgelerinde sıkışıklık hisseden kişilere özellikle önerilir. Yoğun ve derin bir çalışmadır. Seans sırasında bedende sıkışmış duygular ortaya çıkabilir. Düzenli uygulama ile beden fiziksel olarak rahatlarken hormon seviyelerinde dengelenme görülür ve fiziksel ve eterik bedenin enerji akışı dengelenir.

sedamasaj-1

Seda Yıldız kimdir?

2001 yılından bu yana şifa ve farkındalık çalışmaları yapan Seda, 2014 yılında aktif olarak ders vermeye başladı. Yoga ve Pilates dersleri dışında Hindistan’da ve Türkiye’de aldığı Anatomi ve Masaj eğitimlerini birleştirerek kendi pratiğini oluşturduğu Beden Terapisi seansları veriyor. Aldığı teorik eğitimlerin dışında kendi yolculuğunda Osho terapistleri ile çalışmanın yanı sıra yılda 1 kez Hindistan’da Sacha Mission’a giderek farkındalık ve meditasyonun derinlikleri üzerinde çalışmalar yapıyor.

NOTLAR

Süre ;90 dk.

Ücret ; 200 TL + KDV

İLETİŞİM

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:

omyogamerkezi@gmail.com

+(90) 212 322 28 19