Bel ve Boyun için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık

“Herkes için yoga” düsturuyla hazırlanmış restoratif yoga atölyemizde nefesinizi kullanmayı ve omurganızın güçlenmesini sağlayacak pozları keşfederek yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

Nefesle birlikte yapılan basit akışlarla kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesi sayesinde bu bölgelere olan sirkülasyonu arttırmak bununla bağlantılı olarak beden hareket ve esnekliğini geri kazanması, duruş iyileştirme, iskelet sistemini hizalama ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıpları üzerine çalışılacak.

Çalışmanın son bölümünde Banu Çadırcı “herkes için evde yoga” uygulamasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak.

Çalışmanın son bölümünde Banu Çadırcı herkes için evde yoga uygulamasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak. Gelirken yanınızda kağıt ve kalem getirin lütfen.

Ücret: 90TL+Kdv (Om ve Hariom Yoga üyeleri için geçerli)
120TL+Kdv (Üyeliği bulunmayanlar için geçerli)

Banu Çadırcı, E-RYT 500, C-IAYT, YACEP®
Yoga Terapist
www.banucadirci.com

2006 yılından beri sadece yoga uzmanlığı yapıyor.
Gary Kraftsow ile 500 saatlik ViniyogaTM Yoga Terapist Programını 2015 yılında, 500 saatlik ViniyogaTM Uzmanlaşma Programını 2013 yılında ve yine Krishnamacharya ekolünden gelen Leslie Kaminoff ile 72 saatlik Yoga Anatomisi Programını (http://yogaanatomy.net/course/) 2012 yılında tamamladı.

Rezervasyon ve bilgi için; 0212 322 28 19 ve/veya omyogamerkezi@gmail.com

No Replies to "Bel ve Boyun için Yoga Terapi ve Evde Yoga Uygulamasına Hazırlık"