Cihan Salim ile Iyengar Yoga Atölyesi

Asanaları Parçalara Bölmek ve Yeniden Birleştirmek

Iyengar Yoga, asana çalışmasında detaya büyük hassasiyet göstererek pozların doğru ve dengede yapılmasına odaklıdır, ancak bu şekilde bedene ve ardından zihne denge geleceğine inanılır.
Bazı pozları sınıf arkadaşlarımız rahatça ve uzun süre yaparken biz niye zorlanırız, bazı pozlar ise neden karmaşıktır ve sanki “bir şeyler olmamış” hissi verir?

Peki ya faydasını zor gözlemlediğimiz kadar basit pozlar aslında ne işe yarıyor?

Bu atölye çalışmasında, asanaları parçalara ve bölümlere ayırarak gizli detaylarına ışık tutmaya çalışacağız. Pozun içinde varolan zıt yönlü hareketlerin başlangıç ve bitiş noktalarını irdeleyerek, adım adım pozun ideal haline ulaşmayı amaçlıyoruz. Asanayı daha derinden anlayarak, beden hafızasında ve zihninizde yeni pencereler açmak için hazırlanın…

Çalışma her seviyeye uygundur.

Cihan Salim Hakkında;

Ashtanga, Vinyasa, Hatha yoga deneyimleri ve bu alanda hocalık eğitimlerinin ardından sadece Iyengar Yoga’ya odaklandı. 2,5 yıllık bir eğitimin ardından Türkiye’de ilk kez verilen Iyengar Yoga eğitmenlik sertifikasını almaya hak kazandı. Özenli ve dikkatli öğretme yöntemini, atölye çalışmaları ile sürdürmektedir.

Tarih: 28 Ekim 2017
Saat: 12:00-15:00
Katılım bedeli: 90tl
(Om Yoga Aktif Üyelerine 75tl)

Lütfen randevu alınız!
02123222819
omyogamerkezi@gmail.com

No Replies to "Cihan Salim ile Iyengar Yoga Atölyesi"

    Leave a reply