Latest News
Latest News

REIKI 1.Seviye Teori ve Pratik Atölyesi – L.Öznur Açıkalın 23 Eylül

Reiki master L.Öznur Açıkalın ile 1.Seviye Usui Shiki Ryo REIKI Teori-Pratik ve İnisiyasyon atölyesi 23 Eylül 2017 C.tesi günü saat 10:00-18:00 arasında Om Yoga Merkezi Beşiktaş’ta.

Gamze De Lisen ile Remedial Masaj Uzmanlık Programı - 60 Saat - 24 Eylül 2017

Remedial Masaj nedir?

Remedial masaj, ağrı ile ilişkili sorunları ve fonksiyonel bozuklukları iyileştirmek için yumuşak dokuya yapılan manuel manipülasyondur. İnsana holistik yaklaşım esas alınarak yapılan uygulamalarda kas ve iskelet sistemi üzerinde çalışırken aynı zamanda lenfatik sistem, sindirim, boşaltım, solunum ve sinir sistemi üzerinde de çalışılır.

Hatha Yoga Uluslararası Uzmanlık Programı 200 Saat Ekim 2017-Mart 2018

“Hatha Yoga Uzmanlık Programı” deneyimli ve kendi alanında yetkin isimler ⠀⠀
-Bora Ercan, İrem Greenfield, Serhan Bulut- tarafından, 200 saatlik sistematik bir program olarak tasarlandı.⠀⠀
⠀⠀Program süresince temel asanalar; anatomik, fizyolojik, psikolojik boyutlarıyla ele alınıp incelenir, katılımcıların öğretebileceği şekilde özümsemesi üzerine yoğunlaşılır. ⠀⠀
⠀⠀Güvenli-dengeli bir Yoga serisi oluşturmak ve Yoga yapan kişiyi doğru yönlendirmek için gerekli olan eğitmenlik bilgisi ve teknikleri; Yoga Anatomisi; çakra, nadi ve bandha bilgisi; asana uygulama ve bilgileri; derin Yoga felsefesi ile meditasyonları içeren 200 saatlik program, Mart ayında yapılacak İnziva ile son bulur.⠀⠀

Ulli ile 7-Günlük Sonbahar Detoks'u 25 Eylül-1 Ekim

Ulli-Ayurveda’nın 7-Günlük Sonbahar Yenilenme ve Güçlenme Detoksu, evde, normal iş ve ev yaşamınızı sürdürürken uygulayabileceğiniz bir programdır. Bir grup eşliğinde yapacağınız bu programda, tüm katılımcılar birbirlerini destekleyecekler. Biz de size, sürecin her aşamasında adım adım rehberlik yapacağız. Bir detoks öncesi buluşmada size detaylı bir detox planı kitapçığı verip açıklayacak ve yanında başarılı bir detoks için ihtiyaç duyacağınız bir haftalık gıda malzemelerini vereceğiz. Buna ek olarak, kuracağımız online forum aracılığıyla bizden, hem her gün direk rehberlik almaya devam edecek ve bize her zaman istediğiniz soruları sorabilecek, hem de kendi deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve diğer detoksçuların deneyimlerinden faydalanabileceğiniz bir platforma sahip olacaksınız.

Şamanın Yolu / Kamp ve Atolye Çalışmaları / Adrasan 4-8 Ekim -Simin Işık Uysal-

Doğan Novus yayınlarından çıkan Karanlıkta Görenler kitabının yazarı Simin Işık Uysal ile Şamanın Yolu – Kamp ve Atölye çalışmaları 4-8 Ekim tarihlerinde Onuncuköy Otel Adrasan/Antalya’da.

Hamile yogası uzmanlık programı Ayça Yılmaz ile 40 Saat – 13 Ocak 2018 –

Anne adaylarının rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmelerini, doğuma doğru içsel güçleri ile buluşmalarını, anneliğe güvenle geçişlerini yoga aracılığı ile desteklemek isteyenler için; Hamile Yogası Uzmanlık Programı başlıyor.

Hamile Yogası nedir?

Hamile Yogası bedenin kendi zekası ve gücünü uyandırarak, anne adayının kendisi ve bebeği ile iletişimini güçlendirmesi üzerine kuruludur. Dünyaya gelecek bebek için hazırlıklar, doktor kontrolleri ve hormonlarla da devamlı değişen duygu halleri arasında yoga sınıfı; anne adayı için dinlenebildiği, endişelerden ve korkulardan uzaklaşabileceği ve diğer anne adaylarıyla bir arada olabileceği bir ortam sağlar. Yoga anneyi doğum sürecine de hazırlanırken, bebeğin de fiziksel ve zihinsel gelişimini destekler.