İrem Greenfield ile Vinyasa Serileme Atölyeleri 8-9 Nisan

Om Yoga Merkezi’nde ileri seviye yoga atölye serileri İrem Greenfield liderliğinde 8-9 Nisan 2017’de gerçekleşecek olan Vinyasa Serileme Atölyesi ile devam ediyor. 14 saatlik bu Atölye’de Vinyasa serilemelerini inceleyip uygularken, doğru serilemenin nasıl oluşturulması gerektiği üzerine çalışacaksınız.
Amaç ; çalışma sonunda öğrendikleriniz ile kendi öz pratiğinizi oluşturabilmeniz ve/veya bunu doğru şekilde aktarabilmeniz.

İrem Greenfield ile Vİnyasa Serileme Atölyesi 8-9 Nisan

Yoga pratiğinizden sonra kendinizi neden bu kadar iyi, sakin ve dengeli hissettiğinizi hiç merak ettiniz mi? Böyle hissetmeninizin nedenlerinden biri pratiğinizde uyguladığınız serilemedir.

Serileme (sequencing), elde edilmek istenen sonuca ulaşmak için yoga pozlarını belli bir düzene sokma sanatı ve bilimidir. Doğru bir serileme asana pratiğinizin olumlu etkisini artırır; beden ve zihin dengesini sağlar.

İki günlük bu workshopta, çeşitli serileme tekniklerini ve yöntemlerini öğreneceğiz ve böylece verdiğiniz derslerde ya da kendi pratiğinizde serileme yapmaya başlayabileceksiniz.

Hangi poz hangisinden önce ya da sonra gelmeli? Bir pozu yavaş yavaş nasıl oluşturabilirim? Çeşitli poz grupları arasında uygun geçişleri nasıl yapabilirim? Giderek yavaşlayarak nasıl sakin bir ruh haline geçebilirim? Bunlar gibi birçok sorunuzun karşılığını bu workshopta alacaksınız.

Eğer siz de yoga pratiklerinizde serilemeyi doğru bir şekilde uygulamayı ve başkalarına aktarmayı öğrenmek ve/veya kendi yoga pratiğinizi inşa etmek istiyorsanız bu workshopu kaçırmayın.

Tarih:
8 – 9 Nisan 2017 Cumartesi-Pazar
Saat:
10:00 – 18:00
10:00 – 13:00 Birinci bölüm
14:00 – 18:00 İkinci bölüm

Ücret: 400 TL
Erken Ödeme : 350 TL **Son tarih 9 Mart**
Kontenjan : 15 kişi
**Rezervasyon gereklidir.

İletişim:⠀⠀⠀⠀
Email:omyogamerkezi@gmail.com⠀⠀⠀⠀
Tel:(+90) 212 322 28 19⠀⠀⠀⠀