KRONİK AĞRI TERAPİ ÇALIŞMASI 3 Haziran 2017

Kronik kas gerginliği, sertlikler, sistemdeki blokajlar sonuçlanamayan, ifade edilemeyen duygusal sorunlardan oluşur. Her stres vücutta gerginlik oluşturur. Yüksek yaşam enerjisi, canlılık ve cinsel enerji için bu blokajların vücuttan atılması gerekir. Bunun için en etkili yöntemler ( sınıf çalışmaları): Manipülatif uygulama: Tetik nokta baskısı ( aletli ve parmak baskı ) Egzersizler( bioenerjetik beden çalışmaları): Her gergin kas bazı hareketleri engeller. Kişinin gerginliğiyle ilişki kurup , hareketle onu rahatlatması gerekir. Bunun için uygulanan teknikler vibrasyon çalışmaları, titreme, esneme, sallanma hareketleri… Çalışmalardaki amaç, kişinin bedeni aracılığıyla kendiyle iletişime geçmesidir. Beden bir kapı, içsel bilince giden bir basamaktır ve asla yalan söylemez.

KONULAR: Kas ve eklemler ağrıları, ağrı nedir, neden ağrı çekeriz Omurga ve postürel sorunlar Bedenimiz neden, nasıl şekillenir, nasıl değişir

KİMLER KATILABİLİR: Hamile bayanlar haricinde çalışmaya her yaştan herkes katılabilir. Özellikle kronik ağrısı olan kişilerin çalışma boyunca sorunlarına yönelik çözümler üzerinde durulucaktır.

UYARI: Ders esnasında enerjinizin çoğunu sindirime harcamamak için öncesinde hafif kahvaltı etmenizi tavsiye ederiz.

**Rezervasyon gereklidir.

Tarih: 3 Haziran C.tesi 2017

Ücret: 260 TL + KDV

Yer : Om Yoga Merkezi Beşiktaş

 

No Replies to "KRONİK AĞRI TERAPİ ÇALIŞMASI 3 Haziran 2017"

    Leave a reply