Latest News

Reiki, herkesin öğrenip, uygulayabileceği en doğal şifa tekniklerinden biridir. Evrensel yaşam enerjisini kullanıp yönlendirmek suretiyle çalışır. Bu akış ile bedenimizde fiziksel iyileşmelerin yanı sıra yaşamımızdaki tıkanıklıkların çözüldüğünü deneyimleriz. Olaylara bakışımızda olumlu değişimler olur ve bu,ilişkilerimizde uyum sağlar. İçimizde bulunan potansiyel engin sevgiyi ortaya çıkarmamızda Reiki güçlü bir tekniktir.

Kendimize, başkalarına, bitki, hayvan ve eşyaya rahatça uygulayabildiğimiz Reiki, verici için de, alıcı için de güvenlidir. Evrende var olan yaşamsal enerjiye aracı olur ve alıcıya yalnızca olumlu yönde etki edebilir. Alıcıda bulunması olası negatifler vericiyi etkilemez.

Reiki’nin kökeni asırlar evvelinde ve Asya’dadır, bu kültür Batı Tıbbından farklı olarak hastalanmadan önlem geliştirmeye dayanır. Reiki’de de aynı şekilde, hastalanmadan şifa uygulamaları yapılırken, bağışıklık sistemi güçlü tutulur ve böylece hastalıklara direnç yükselir.

Tıbbi tedavi sürecine iyi bir destektir, beraber kullanılabilir. Ağır tedavilerin yan etkilerini azaltmakta ve toksinleri atmakta yardımcıdır.

[bsf-info-box icon=”Defaults-pencil” icon_size=”32″ title=”NOTLAR”]

**Lütfen randevu alınız

[/bsf-info-box]
[bsf-info-box icon=”Defaults-phone” icon_size=”32″ title=”İLETİŞİM”]

Detaylı bilgi ve kayıt için:

omyogamerkezi@gmail.com

+(90) 212 322 28 19

[/bsf-info-box]