Ulli ile 7-Günlük Sonbahar Detoks’u 25 Eylül-1 Ekim

(For English pls. scroll down)
7-Günlük Sonbahar Yenilenme ve Güçlenme Detoksu
25 Eylül – 1 Ekim, 2017
Pre-detoks Toplantı: Cumartesi 16 Eylül, 11.00-13.00, Om Yoga Merkezi Beşiktaş

Ulli-Ayurveda’nın 7-Günlük Sonbahar Yenilenme ve Güçlenme Detoksu, evde, normal iş ve ev yaşamınızı sürdürürken uygulayabileceğiniz bir programdır. Bir grup eşliğinde yapacağınız bu programda, tüm katılımcılar birbirlerini destekleyecekler. Biz de size, sürecin her aşamasında adım adım rehberlik yapacağız. Bir detoks öncesi buluşmada size detaylı bir detox planı kitapçığı verip açıklayacak ve yanında başarılı bir detoks için ihtiyaç duyacağınız bir haftalık gıda malzemelerini vereceğiz. Buna ek olarak, kuracağımız online forum aracılığıyla bizden, hem her gün direk rehberlik almaya devam edecek ve bize her zaman istediğiniz soruları sorabilecek, hem de kendi deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve diğer detoksçuların deneyimlerinden faydalanabileceğiniz bir platforma sahip olacaksınız.

Bu kısa Sonbahar detoksunun amacı, bedeni Ayurveda’nın “yazdan kalan ısı birikintilerden” diye nitelendirdiği toksinlerden arındırmak, hazım sistemini temizleyip yeniden yapılandırmak ve hücresel metabolizmayı dengeleyerek bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerji ve canlılığı arttırmaktır. Böylece, beden kış aylarını sağlıklı ve dinç geçirmeye en iyi şekilde hazırlanmış olur. İlkbahar karaciğer temizliği detoksumuzdan farklı olarak, bu detoks adım adım gıda gruplarının ortadan kaldırılmasına dayalı değil, çok daha sade ve basittir. Arınma süresince, tek gıda olarak Kitchari ile beslenecek (Basmati pirinci, maş fasülyesi, çeşitli sebzeler ve baharatlarla yapılan, son derece leziz ve yapımı kolay bir yemek), ve bunun yanında belirli bitki karışımları ve doğru zamanlarda alınan ghee (sade yağ) kullanacaksınız. Bu program, daha önce hiç detoks yapmamış kişiler için de uygundur.

Tarihler:
Detox Öncesi Toplantı: 16 Eylül, 11.00-13.00
Hazırlanma Günleri: 25-27 Eylül
Detox Günleri: 28 Eylül – 1 Ekim

Detoks Paket:
Kitchari Malzemeler (Basmati Pirinç, Maş Fasülye, Vata Baharat Karışımı)
1 Kavanoz Zerdeçallı Sade Yağ
1 Vata Masaj Yağ
1 Paket Triphala-Senna Kapsül

ÜCRET: 350TL

İLETİŞİM:
EMail: omyogamerkezi@gmail.com
Tel: 0212 322 28 19

ULLI 7-DAY FALL DETOX AND REVITALIZE BOOT CAMP
September 25-October 1, 2017
Pre-detox Seminar & Meeting: Saturday, September 16, 11.00-13.00, Om Yoga

Ulli-Ayurveda’s 7-Day Fall Detox and Revitalize Boot Camp is a guided at-home-detox program that can be done while working and leading your regular life. It is a group cleanse, where you will be supported through a community of fellow participants. We will guide you step-by-step through this process, with a pre-detox meeting, a detailed detox plan, and a packet with all the food and cleansing supplies you need. In addition, you will also connect with fellow cleansers through our online forum, where you receive daily support and guidance from us, as well as have a platform to share your own experiences.

This short fall detox aims at ridding the body of what Ayurveda and Chinese Medicine define as the accumulated heat toxins of summer. It also cleanses and rebuilds the digestive system as well as optimizes cellular metabolism for improved immunity, energy and vitality in winter.

In both the Ayurvedic and Chinese systems of medicine, it is the junction of the seasons—spring and fall—which is the ideal time to cleanse the body and prepare it for a healthy journey through the coming summer or winter months. Unlike our spring liver cleanse, which is a specific step-by-step elimination diet, this fall cleanse is deceptively simple yet it is specifically designed to cleanse and rejuvenate the lungs and intestines, two organs that are particularly vulnerable during winter and, if not taken care of properly, can become weak or stagnant, leading to fatigue, sluggishness, weight gain, frequent colds and congestion.

Throughout this cleanse, you will follow a mono-diet of Kitchari, a unique and delicious one-pot Grain-Mung Bean dish that can be varied with vegetable additions, which is the foundation for our specific cleansing techniques that include herbs, medicated ghee and oil as well as breathing practices. This cleanse in particular is suitable for people that have never done a cleanse before.

Dates
Predetox Meeting/Seminar: Saturday, September 16, 11.00-13.00
Preparation Days: Monday, September 25-Wednesday, September 27
Cleanse: Thursday, September 28-Sunday, October 1

Detox Supplies
· Supply of Kitchari Mix (Basmati Rice, Split Mung Beans, Vata Spice Mixture)

· 1 Jar of Turmeric Ghee

· 1 Vata Massage Oil

· 1 Bag of Triphala-Senna Capsules

PRİCE: 350TL

CONTACT:
EMail: omyogamerkezi@gmail.com
Tel: 0212 322 28 19

Bu yazıya oy verin

SİZ DE FİKİLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.